Фудбалската треска почна – кулминацијата е на „Телеком арена“

Возбудливо е попладнево во центарот на Скопје, каде фанови на Манчестер јунајтед и на Реал Мадрид се подготвуваат за пресметката на нивните миленици, закажана за 20.45 часот на „Телеком арена“.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s