Тоа го може само таа: Емили Ратајковски гола со нова тетоважа!

Провокативните фотографии на Емили Ратајковски не се некое чудо, но со последната таа се надмина себе.

Славната манекенка целосно се соблече за на фановите да им ја покаже тетоважата на долниот дел од грбот.

На неа го испишала своето корисничко име на Твитер „emrata“, а и призна дека тоа не е вистинска тетоважа.

„Би сакала да ви кажам дека е трајна“, напиша таа.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s