Александра Накова во најпровокативно мини-бикини издание досега

Македонската манекенка и модел Александра Накова однови ги измами воздишките на своите следбеници на социјалните мрежи со новите езерски фотографии од Охрид, споделени на својот Инстаграм.

Таа ги воодушеви своите фанови со фотографии направени во Охрид на кои позира во бикини кои повеќе откриваат, отколку што покриваат.

Погледнете ги фотографиите и ќе сфатите зошто сите погледи биле вперени кон неа:

View this post on Instagram

@d.di.art 😎

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

View this post on Instagram

@d.di.art 👙

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s