Цеца „го зпали“ Инстаграм – Дали е гола или не?

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ пред неколку дена на својот профил на Инстаграм објави прекрасна фотографија, која привлече големо внимание кај нејзините фанови.

Цеца на фотографијата изгледа преубаво, но една корисничка на социјалните мрежи имаше замерка за пејачката.

„Гола?“, напиша во коментар една девојка која очигледно помисли дека пејачката навистина нема облека на себе, иако јасно е дека носи фустан.

„Слепа?“, ја праша Цеца во коментари, притоа порача дека не е без облека и јасно се гледа на фотографијата дека носи облека.

View this post on Instagram

💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s