Нивес Целзиус во деловно издание со деколте до папокот

Хрватската старлета Нивес Целзиус со секоја своја објава на Инстаграм привлекува големо внимание.

Нејзините разголени фотографии добиваат лајкови со брзина на светлината, особено од посилниот пол.

Таа сега објави фотографија на која очите паѓаат директно на нејзините огромни гради.Инаку стилот на фотографијата и е деловен што додава дополнителна доза провокација.

View this post on Instagram

Subota! 🍸 #girlboss #samoveselo

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s