Сузана Гавазова се појави во „ала Ким Кардашијанс“ стил

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени на македонската естрада. Според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, може да се забележи дека пејачката редовно тренира и се грижи за својата фигура. Кратко по раѓањето на ќерките таа своето тело го доведе до совршенство, а на нејзината витка става може да позавидат и помладите колешки.

Таа деновиве гостуваше на утринската емисија на Канал 5 телевизија, каде се појави во секси црн фустан и фризура во стил на Ким Кардашијан.

Фотографии од гостувањето сподели на Инстаграм:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s