(ФОТО) Инстаграм гори: Јелена Карлеуша во најпровокативното издание досега

Јелена Карлеуша од ден на ден се облекува се попровокативно, а фановите на нејзиниот Инстаграм профил секојдневно се зголемуваат се со цел да ги следат нејзините најнови секси изданија.

Карлеуша на снимањето во Гранд се појави во црна тантела, а под неа можеше многу јасно да се види дека носи црвен градник и црвена танга.

Таа на себе исто така носеше и маска од црна тантела.

View this post on Instagram

😷 In @niniawomenshowroom

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s