(ФОТО) Ирина Шајк потполно гола во фотосесија за „Вог“

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позираше гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки.
Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела Версаче во Милано.
„Многу сум среќна што бев во една многу посебна куќа на Версаче во Милано“,напиша Шајк во описот на фотографијата на Инстаграм.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s