Емили Ратајковски бремена позираше целосно гола: вели дека се навикнува на „новото тело“

Американската манекенка од Полска, Емили Ратајковски (29) и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Бер Меклард (39), го очекуваат своето прво заедничко дете, а манекенката, која вчера ги објави среќните вести, сега позира целосно гола, додека носи само чорапи.

Имено, Емили објави две фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои е целосно гола, додека градите ги покри само со раката и го криеше меѓуножјето со бутот.

Носеше само прстен, обетки и спортски чорапи над глуждот и изгледаше многу секси. Таа собра 1,4 милиони лајкови, како и безброј честитки.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s