Секој со своите гревови: По стапките на Тамара тргна и Игор Џамбазов, ја „истетовира“ својата животна грешка

Откако македонската пејачка Тамара Тодевска пред камерите за естрадниот магазин Бекстејџ вети дека ќе ја истетовира химната, баш оној дел кој што го згреши, па така и стори.

Набрзо таа на својот Инстаграм профил ја покажа на јавноста тетоважата на која е истетовирана згрешената строфа од химната.

По стапките на Тамара тргна и македонскиот шоумен Игор Џамбазов. Имено тој на својот Инстаграм профил сподели фотографиија со својата најнова тетоважа преку која ја претставува неговата најголема грешка односно неговиот грев.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s