(ФОТО) Марјана Станојковска и во пижами е вистинска убавица

Познатата згодна манекенката и водителка, Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил постојано објавува секси провокативни фотографии од кои на многумина им подзастанува здивот.

Овојпат таа приреди едно мало изненадување за своите фанови.

Имено таа сподели фотографија на која е во опуштено, лежарно издание и носи пижами и папучи.

Марјана всушност ја претставува новата колекција на пижами на Сара Фешн.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s