Џеј Ло и Малума со секси спот за песните „ Pa Ti + Lonely“

Џенифер Лопез повторно крена прашина на светската музичка сцена откако го објави спотот за песните „Pa Ti + Lonely“ кои ги изведува со Малума.

Атрактивната Лопез (51) уште еднаш покажаа дека за неа годините се само бројка.

Сите зборуваат за нивните секси, страсни и жешки сцени, за одличната кореографија, како и за фактот дека Лопез изгледа неверојатно.

Jennifer Lopez & Maluma – Pa’ Ti + Lonely (Official Video)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s