Ким Кардашијан во најжешкото издание досега

Најпопуларната ријалити sвезда Ким Кардашијан (40) повторно ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм кога објави провокативна фотографија во минијатурно бело бикини и ги истакна своите секси атрибути, со кои се прослави.

Имено, Ким објави фотографија на Инстаграм во бело бикини што изгледа фантастично на нејзиното бронзено тело, а во преден план беа нејзините бујни гради и многу тесен струк, за што сонуваа мажите ширум светот со години.

Ким во четириесеттите години изгледа фантастично и барем десет години помладо и не се откажува од фотографијата во голи изданија. На новата фотографија Ким ги крена рацете зад главата, а зад неа може да се види скапи чанти и луксузни чевли и облека.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s