(ФОТО) Српската пејачка Маја Беровиќ позира без долна облека

Популарната балканска пејачка Маја Беровиќ уште еднаш ги воодушеви фановите на социјалните мрежи.
Атрактивната пејачка на Инстаграм објави нова провокативна фотка.

Маја сега позира во секси издание, без гаќички, а во преден план е нејзиното бујно деколте.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s