Хрватската старлета позира без долна облека во новогодишен амбиент!

Хрватската старлета Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите. Таа на Инстаграм позираше облечена, а сепак разголена.

Имено старлетата и пејачка облечена во дебел џемпер седна на подот и ги прекрсти нозете, но се чини дека заборави да облече гаќички, или пак намерно го направи тоа!?

„Совршен ден да не се излегува од дома“ порача Нивес со разголената фотографија.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s