(ФОТО) Секси и провокативна: Лејди Гага во најжешкото издание досега

Американската пејачка Лејди Гага (34) позираше во секси издание за новата кампања на нејзиниот козметички бренд и со тоа ги воодушеви обожавателите ширум светот.

Имено, авторката на хитовите „Just Dance“ и „Shallow“ ги воодушеви обожавателите минатата година кога конечно објави дека ќе ја лансира својата линија за шминка, а сега позира за официјалната страница на Инстаграм на овој бренд топлес.

34-годишната девојка позираше само во гаќички, а градите и брадавиците ги покри со долги сиви бранови, бидејќи неодамна ја обои косата во сива боја.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s