(ФОТО) Бразилката со „најубавиот задник на светот“ позира гола

Бразилката Сузи Кортез која ја поседува титулата за „најубав задник на светот“ често објавува провокативни фотографии со кои ги остава без здив фановите од посилниот пол.

Кортез на социјалните мрежи јавно ги истакнува своите атрибути и природниот задник, а неодамна ги воодушеви фановите со новогодишни фотографиии на кои позира целосно гола, а интимните делови од телото ги прекрила со црвена лента и панделка.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s