(ФОТО) На Карлеуша ѝ завидуваат и зајачиците од „Плејбој“

Сексапилната српска пејачка Јелена Карлеуша повторно провоцира преку социјалните медиуми.

Популарната Карли се надмина себе си, со фотографија на која можат да и позавидат и зајачиците од Плејбој.

Јелена објави фотки на кои позира во необични секси чорапи и брус, а на главата има каубојски шешикр.

Карлеуша позира така што во преден план е нејзиниот буен задник во танга.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s