Антониа Гиговска ослабе 16 килограми и го пушти сексапилот на најјако (фото)

Младата македонска поп пејачка Антониа Гиговска неодамна пред своите фанови и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм се пофали дека успеала да ослаби дури 16 гилограми за два месеци.

Резултатот е навистина впечатлив, Антониа сега изгледа посекси, а веројатно се чувствува и посамоуверено.

Дека тоа е навистина така покажуваат и нејзините најнови фотографии кои често осамнуваат на нејзиниот профил.

Антониа и пред намалувањето на килограмите не се штедеше да ги покаже своите облини, но сега тоа го прави на еден пософистициран начин од кој зрачи со сексапил.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s