(ФОТО) Идентични пижами и џиновска елка: Селин Дион објави заедничка фотографија со нејзините три сина

Канадската пејачка и една од најдобрите музичари во светот, Селин Дион (52), за Бадник објави ретка заедничка фотографија со нејзините три сина.

Имено, славната sвезда им даде ретка можност на обожавателите да видат како изгледа нејзиниот дом и нејзините три сина за Божиќ.

Пејачката објави фотографија на социјалната мрежа Фејсбук, на која позира пред новогодишната елка со своите синови во исти пижами.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s