(ФОТО) „Успеав да го донесам јуни во јануари“: Лила во бикини го истакна нејзиното раскошно деколте

Македонската водителка Лила Филиповска Божиќ го дочека во Охрид.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија во костим за капење со кој привлече огромно внимание.

Имено таа носи црн едноделен костум за капење, а во прв план е нејзиното раскошно деколте.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s