Атрактивна шпанска водителка позира сосема гола на снег (ФОТО)

Водителката Кристина Педроче ја искористи силната снежна бура што ја погоди Шпанија за да направи специјална фотографија за нејзиниот профил на Инстаграм.

Имено, Кристина позира целосно гола на снег во познатата јога поза.

„Сите занемуваме и гледаме колку е скапоцен снегот, но исто така е многу убаво и важно да погледнеме во себе“, напишала згодната презентерка.

Фотографијата собрала скоро 350.000 лајкови.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s