(ВИДЕО) Вака познатата фолкерка „се држи“ во форма!

Позната македонска фолкерка Елена Велевска влезе во теретана и покажа како вежба.

Стегната во хеланки и кратка маичка таа покажа со каква леснотија ги прави вежбите, па не е ни чудо што така добро изгледа.

Стегнати раце, стомачни, но и бујни гради, Велеска просто зрачи со сексапил. Погледнете и уверете се сами!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s