(ФОТО) Карлеуша гневна што Ким Кардашијан постојано ја копира

Jелена Карлеуша е бесна што Ким Кардашијан на „Инстаграм“ се пофали со комбилизон, за кој српската ѕвезда тврди дека е нејзина лична креација. Карлеуша прво коментираше на постот каде Кардашијан позира во розев костум, кој пред неколку месеци го носеше српската пејачка.
Ок, ова едноставно не е фер. Ова е мој дизајн… Барем признај дека е мој или е*ено речи ми да работам со тебе, ѝ пиша таа на Ким.

Подоцна Карлеуша објави фотографии на кои го носи истиот комбинезон, но во сина боја, на настан на 16 октомври.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s