(ФОТО) Каубојка во фустан со кравји принт: Карлеуша во досега невидено издание

Карлеуша секојдневно ги изненадува фановите со најразлични стајлинзи, но овојпат таа приреди вистинско изненадување.

Имено Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ се појави во досега невидено издание.

Таа во студиото се појави со капа на главата, фустан со „кравји принт“, и сандали на нозете што одлично одговараат на целата комбинација.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s