(ФОТО) За Севе нема зима, и во јануари во бикини!

Се чини дека Северина не може да го дочека летото, таа на Инстаграм објави нова фотографија на која позира покрај базен во сино бикини со интересен процеп на деколтето.

Таа доби бројни комплименти од нејзините обожаватели:

„Колку убавина на едно место“, „Прекрасна си“, „Секогаш ќе биде најдобра драгата Северина“, „Сино, сино, сакам сино“…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s