(ЖЕШКО ФОТО) Миа позира топлес – Силиконските гради „украсени“ со тетоважи!

Македонската водителка и трендсетерка Миа Костова ги остави без зборови своите следбеници на Инстаграм. Имено таа сподели фотографија на која позира топлес, а градите за кои неодамна се пофали дека се силикони, ги покри со двете раце.
По обичај, Миа во свој духовит стил коментираше за „шокантната“ фотографија.
„Уметност која ги премина нашите граници оддамна. Не е нешто за кое треба да се сложиме, едноставно е така. Една и единствена рака во светот. Нескромно знам.@goranmicic_mg @mg_tattoostudio п.с Знам дека сликава не личи на мене, ама ова што е нацртано по мене заслужи ваква слика, сѐ друго ќе беше фолирање.“ – напиша Миа.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s