(ФОТО) Антонија Гиговска го прослави Св. Валентин во проѕирно фустанче

Македонската пејачка Антониа Гиговска и нејзиното момче, фронтменот на Либеро бенд, Иван Јованов Денот на вљубените го прославија во Белград.

Антонија сподели дел од славењето, додека Иван објави видеа со подарокот за неа, црвенa торта и балон во облик на срце.

Младата пејачка одлучи да ги почести своите фанови со провокативна фотографија на која позира во проѕирна чипкана ноќница.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s