(ФОТО) Ријана руши рекорди на Инстаграм со топлес фотка

Убавицата од Барбадос, познатата Ријана, која често ја гледаме без шминка, ги почести 91 милион нејзини обожаватели н Инстаграм со слика во која позира топлес.

Од својата колекција носи само раскошен накит и долна облека, а со раката ги покри голите гради.

За само тринаесет часа, таа собра осум и пол милиони лајкови, а позираше на терасата на луксузна вила.

Ријана веќе долго време не сме ја виделе во вакво издание, па не е ни чудо што создаде хаос на Инстаграм објавувајќи ја оваа слика.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s