(ФОТО) Црвена танга, балони и срциња: Станија во топлес издание

Станија Добројевиќ ги почести обожавателите со жешкото, „љубовно“ издание во долна облека од црвена тантела.

Не остана многу скриено, бидејќи беше во танга гаќички, а позираше во скоро сите пози и беше фотографирана од скоро сите агли.

Таа се тркалаше меѓу балони, мечиња и црвени плишани срциња.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s