(ФОТО) Накова отвори бутик за „секси облека“ и покажа што нуди!

Атрактивната и провокативна гевгеличанка, моделот и поранешна ријалити учесничка, Александра Накова, стана газдарица на бутик во родната Гевгелија.

Накова за свеченото отварање избра провоктивен стајлинг со длабоко деколте.

Манекенката ги пречека гостите во црно кусо коктел фустанче и деколте до папокот.

Вистински рај за очи!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s