(Видео) Лила уште во мај се расоблече во бикини и ја покажа идеалната фигура

Познатата водителка и трендетерка Лила Филиповска се врати од одмор во Турција, од каде сподели неколку фотографии и видеа кои „ќе не стоплат“ и нас.

ЗаЛила годините не се пречка да изгледа беспрекорно, а кога изгледа така сака тоа да го видат и другите. Нејзините фанови на Инстарам секојдневно и се воодушевуваат на фигурата и стилот, а овој пат Лила сподели како изгледа во костим за капење.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s