ВИДЕО: Дуа Липа како каубојка во нејзиниот нов спот

Британската поп – ѕвезда, Дуа Липа, со косовско потекло, објави нов спот за песната „Love Again“, уште еден во низата синглови од неговиот хит – албум „Future nostalgia“.

Спотот ја имаше својата премиера вчера, а за помалку од 24 часа има повеќе од пет милиони прегледи.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s