(ВИДЕО) Летен хит во најава: Слушнете ја најновата песна на Антониа Гиговска

Антониа Гиговска на голема радост на своите бројни обожаватели објави нова песна која ќе биде дел од претстоен албум „2001“.

Песната е насловена „Магла“, а истата пејачката деновиве неуморно ја најавуваше на социјалните мрежи.

„Песната која што долго чекав да ја споделам со вас, и онаа која што ќе се најде на мојот прв студиски албум 2001“, напиша Антониа во описот на објавата на својот инстаграм-профил.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s