(ФОТО) Некогашната „Пинкова ѕвездичка“, Мартија, во секси издание на Инстаграм

Малата Мартија Станојковиќ која сите ја запознавме преку учеството во музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“ порасна во вистинска убавица.

Македонската пејачка на големо подготвува нови проекти, а нејзината публика со нетрпение очекува нешто ново од неа.

Деновиве таа на социјалните мрежи сподели многу секси фотографии.

На последната таа позира во црвен фустан кој го истакнува нејзиното деколте.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s