(ФОТО) Нивес комплетно гола на Инстаграм – се пофали со жолтите нокти

Нивес Целзиус на својот Инстаграм објави фотографија на која позира гола на својата тераса.
Актерката и пејачка направи селфи целосно гола лежејќи на стомак.

„Како ви се допаѓаат моите нови нокти“, праша Нивес во описот на фотографијата.

За само неколку часа фотографијата собра над 20 илјади лајкови.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s