(ФОТО) „Летни ноќи“: Станија позира во црна танга и без градник

Старлетата Станија Добројевиќ ги поминува летните вечери без облека во нереално провокативни пози, од кои на мажите можат да им се „слоши“.

Станија е топлес, практично без облека, а носеше само каубојски чизми, а минијатурните црни танга која открива повеќе отколку што покрива.

Сепак, тоа не беше сè, старлетата ги покри градите со рацете додека позираше, па се сврте кон камерата, а не се двоумеше да покаже малку повеќе од што треба.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s