(ФОТО) Вака изгледаше Нивес Целзиус пред две децении

Инфлуенсерката, писателка и пејачка Нивес Целзиус (39) на Инстаграм објави фотографија стара 20 години.

Заедно со фотографијата, таа напиша дека е фотографирана во Истанбул на Европското првенство во кошарка во 2001 година, а означи и пријателка со која внимателно ја следела играта.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s