(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ во мини фустан со никогаш подлабоко деколте и без градник

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ никого не остави рамнодушен со предизвикувачко и елегантно издание на приватна прослава.

Ражнатовиќ многу внимава на својот физички изглед, а следбениците ги воодушеви со последната комбинација која ја сподели на социјалната мрежа Инстаграм.

Анастасија блесна во елегантен виолетов мини фустан, а се беше зачинето со длабокото деколте.

Со оглед на тоа што деколтето беше длабоко до папокот, а под фустанот би се гледал градник, но всушност младата пејачка во оваа прилика го не носеше. Таа позираше самоуверено, а комплиментите продолжија да се нижат.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s