(ФОТО) Лила во празнично издание – се соблече покрај елката

Лила Филиповска веќе со децении важи за една од најубавите и најпосакуваните водителки во земјава.

Таа и покрај тоа што е во шестата деценија, се уште е една од најзгодните дами на естрадата, што го докажа и со новите фотографии.

Имено, таа за потребите на една реклама на својот профил на Инстаграм позираше во долна облека и го откри своето затегнато тело, рамниот стомак и згодните нозе, и повторно никого не остави рамнодушен.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s