(ФОТО) Дамиано Давид целосно гол честиташе Божиќ, фановите не можат да поверуваат што гледаат

Згодниот италијански пејач Дамиано Давид по победата на Евросонг со бендот Манескин го привлече вниманието на понежниот пол.

Дамиано често објавува фотографии со кои ги остава фановите избезубени.

Овој пат Дамиано објави како позира целосно гол.

Судејќи според коментарите на неговите следбеници на Инстаграм, овој пат Дамиано бездруго малку повеќе претерал со фотографијата со која им го честиташе Божиќ на своите следбеници, но и на сите останати.

„Среќен Божиќ на сите. Лего и јас“, напиша Дамиано во описот на фотографијата на Инстаграм. Пејачот позира гол држејќи ја својата мачка в раце, а интимните делови од телото ги покрил со емотикон од Дедо Мраз.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s