Војаж сними дует со преубавата Елена Китиќ (Видео)

Ваква музичка соработка никој не очекуваше, но ова е доказ дека чудата се возможни и дека се случуваат. Овие два млади и моќни вокали кои се секојдневно едни од најбараните и се качуваат левел погоре и погоре, заедно одлучија да ја здружат својата снага, популарност и да снимат заеднички дует. А нивната најнова заедничка песна го носи насловот “Лондон”.

Инаку, Елена Китиќ, ќерка на познатиот српски фолкер Миле Китиќ, во спотот дури сите ги изненадува со својата сексипилност, во црн купаќи костим каде целосно се гледа нејзиното тело.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s