Жешка фотосесија на Накова: Згодната гевгеличанка го покажа телото покрај коњ

Познатата гевгеличанка, атрактивната Александра Накова објави жешка фотосесија на својот Инстаграм профил.

Денеска таа сподели фотографии во долна облека, додека позира покрај коњ.
Во прв план на овие нови фотки е нејзиното совршено тело, а потоа и нејзините бујни гради.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s