(ВИДЕО) Популарната Касандра не старее – еве како изгледа на прагот на шестата деценија

На нашите простори Кораима Торес е најпозната по улогата на Касандра, а актерката се нема многу сменето оттогаш.

Планетарно популарната актерка Кораима Торес (49) се прослави со улогата на Касандра, која кај нас се прикажуваше во 1990-тите години и буквално сите ја гледаа.

Актерката на својот инстаграм-профил го прикажува семејниот начин на живот, но неретко ги развеселува своите обожаватели и со фотографии и селфиња од вежбалница.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s