(ФОТО) Ќерката на Хајди Клум порасна и позира гола: Лени топлес!

Моделот Лени Клум (18), ќерката на популарната Хајди Клум, ги изненадила корисниците на социјалните мрежи со најновата фотографија на која позира гола.

Оваа 18-годишна манекенка тргна по стапките на мајка и Хајди, додека позира топлес на социјалните мрежи.

Лени позирала во провокативно издание, додека гледала во камерата, додека ременот од градникот виси од рамото, а со рацете ги прекрила градите…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s