(ФОТО) Жена – ремек дело, Ирина Шајк позира во мини бикини

Ирина Шајк сподели неколку фотографии во костим за капење на Инстаграм и се пофали со неверојатниот изглед и извајаните стомачни мускули

Манекенката на фотографиите позира пред огледало во дводелен црн костим за капење, а во фокус се нејзиното извајано тело и стомачните мускули.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s