(Видео) Арсовска брутална кон ДПМНЕ …ЕДНА РАБОТА НЕ СТЕ НАПРАВИЛА ДА НЕ Е КРИМИНАЛНА А ОПОЗИЦИЈА СТЕ, ЗАМИСЛЕТЕ ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ ВЛАСТ ДА ВИ ДАДЕ НЕКОЈ…

Арсовска брутална кон ДПМНЕ ...ЕДНА РАБОТА НЕ СТЕ НАПРАВИЛА ДА НЕ Е КРИМИНАЛНА А ОПОЗИЦИЈА СТЕ, ЗАМИСЛЕТЕ ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ ВЛАСТ ДА ВИ ДАДЕ НЕКОЈ... https://www.facebook.com/makstar2017new/videos/3584977245055133/

(Видео) Данела Арсовска распали по ДПМНЕ …РЕКЕТ БРОЈ ЕДЕН ПРЕД НОВАК ЃОКОВИЌ Е ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ…

Данела Арсовска распали по ДПМНЕ ...РЕКЕТ БРОЈ ЕДЕН ПРЕД НОВАК ЃОКОВИЌ Е ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ... ЗНААТ ГРАЃАНИТЕ КОЈА Е НАЈКРИМИНАЛНАТА ПАРТИЈА ВО ДРЖАВАТА... https://www.facebook.com/makstar2017new/videos/1303016833584385/

Арсовска добивала закани од Мицкоски: Кога ќе станам премиер, ќе те влечеме по улици (ВИДЕО)

Данела Арсовска за Мицкоски: „Јас да, сум имала закани од Христијан Мицкоски и тоа конкретно, лично и директно со зборовите: Кога ќе бидам премиер, ќе те влечеме по улиците, ќе…

(Видео) Трајко Славевски и го одзема микрофонот на Арсовска

Претседателот на Советот, Трајко Славевески на вчерашната вонредна советничка седница се симна од своето место и и го одзема микрофонот на актуелната градоначалничка на Скопје, Данела Арсовска, која во истиот…

Данела за директорот од ДПМНЕ фатен со „рачињата во медот“:„Кај ги најде овие 120 луѓе да ги вработи за 2 месеци? … си ги собрал по месмни комитети, си ги ставил внатре, за да зимаат пари небројани…“

Данела за директорот од ДПМНЕ фатен со „рачињата во медот“: „Кај ги најде овие 120 луѓе да ги вработи за 2 месеци? ... си ги собрал по месмни комитети, си…

Данела го нарече Трајко Славевски, ТАЛАТ Славевски, овој и го исклучи микрофонот и ја прекина седницата

Данела го нападна Мицкоски дека не се појавува на дебати и го нарече Трајко Славевски, ТАЛАТ Славевски, овој и го исклучи микрофонот и ја прекина седницата :D https://www.facebook.com/makstar2017new/videos/676330113492632/

Скандал: Трајко Славески и го исклучи микрофонот на Данела Арсовска додека зборуваше за криминалните тендери на Мицкоски!

Скандал: Трајко Славески и го исклучи микрофонот на Данела Арсовска додека зборуваше за криминалните тендери на Мицкоски! https://www.facebook.com/makstar2017new/videos/1121231402127777/

(Видео) Данела Арсовска …ГРАЃАНИТЕ ДА НЕ СЕ ГРИЖАТ, ПОСЛЕ 2 МЕСЕЦИ ГО ПРОНАЈДОВМЕ СПОМЕНИКОТ НА ЌОСЕТО И ПАК ЌЕ ГО ПОСТАВИМЕ…

„Скопје 2014“ се распаѓа, почнувајќи од фасадата на владата. Диви депонии насекаде. Нема ни „Б“ од бесплатен јавен превоз и нови еко-автобуси. Данела нема ни еден ветен проект покажано, а…

Данела Арсовска има бугарско државјанство, според документ што го објави СДСМ

Пратеничката на СДСМ, Славјанка Петрововска, покажа документ од бугарското Министерство за правда, според кој Арсовска во 2011 година се стекнала со бугарско државјанство, за што указот го потпишал бугарскиот вицепретседател…

ГАФ ИЛИ ЛАГА НА ДАНЕЛА АРСОВСКА …според неа во Европа има 67 држави иако се 51…

ГАФ НА ДАНЕЛА АРСОВСКА ...Данела Арсовска ни тврди дека проектот за бесплатен јавен транспорт бил успешно реализиран во „над 60, или конкретно 67 држави низ Европа"*ВО ЕВРОПА ИМА 51 ПРИЗНАЕНА…

ВИДЕО | Саше Политико: Телохранители на Данела Арсовска ме туркаа со лакти

На денешното потпишување на Кодексот за фер избори што се одржа во просториите на Град Скопје се случи инцидент по обраќањето пред новинарите на независната кандидатка за градоначалник Данела Арсовска.…

Јанко „Јади Бурек“ видно возбуден …КАКО ДА ЈА ГЛАСАМ ДАНЕЛА КОГА НЕ И ГО ЗНАМ КОНЦЕПТОТ ЗА ГРАДОТ….

Јанко „Јади Бурек“ видно возбуден ...КАКО ДА ЈА ГЛАСАМ ДАНЕЛА КОГА НЕ И ГО ЗНАМ КОНЦЕПТОТ ЗА ГРАДОТ... Што да мислам за Данела, само дека е со ВМРО, друго ништо…

Јанко “Јади Бурек” – Данела Арсовска нема храброст да се појавува по телевизии за разлика од Шилегов

Цепки видео: Ни Јанко Јади Бурек не можат да го убедат да гласа за Данела Арсовска. Пуздер ја направи зошто немала храброст да се појавува на телевизии.Јанко: „Да, партијата и…

Член на „Патриотскиот институт“ на ДПМНЕ еден од првите луѓе во тимот на “независната” Даниела Арсовска

Ќе кажеш еден човек од твојот тим?- Ете, Камнар.* А Камнар дел од „Патриотскиот институт“ на ВМРО-ДПМНЕ, глуми комита заедно со Пандов. https://www.facebook.com/seir2017/posts/1996397550524974