Стојанче Ангелов со катана пресече лубеница врз стомакот на Жаре во Еден На Еден

Генерал Стојанче Ангелов, в.д. директорот на Центарот за управување со кризи кој во јавноста е познат по тоа што може да скрши ќерамиди од глава, сега усоврши нова вештина. Ангелов…

Жарко Караџовски во “Еден НА Еден” …НЕ МИ ДАВАЈТЕ ЧАЕВИ КРОАСАНИ И ПАШТЕТИ, ПОАРНО КОЛАТА ДА МИ ЈА РЕГИСТРИРАТЕ…

https://www.facebook.com/makstar2017new/videos/360485671697291/ Жарко Караџовски изминатиот викенд беше гостин во популарното шоу "Еден На Еден". Погледнете го неговото гостување... https://www.youtube.com/watch?v=jlUbl8tO7UQ&t=2468s

СКАНДАЛОЗНО | Дали Силјановска призна дека не ја сакала Македонија пред да јa запознае во политичка кампања

1. Јас не сум си го познавала народот одблизу... 2. Јас не сум си ја познавала Македонија одблизу... 3. Ако не знаете нешто не можете да го сакате. Дали Гордана…

Поради несогласувања, „Еден на еден“ нема да се емитува повеќе на Телма туку на Канал 5

Девојки и момци, интернет и ТВ публико, поради принципиелни несогласувања, Сезона 9 нема да се емитува повеќе на Телма. Им благодариме за досегашната супер соработка и до следната им посакуваме…

Еве како се составуваше студиото на “Еден На Еден” за новата сезона

Можеби секоја сабота студиото ни изгледа спремно и скоцкано, но за да стигнеме до такво студио требаше многу да се намачиме. Погледнете "timelapse" на средувањето на #1на1 студиото https://www.facebook.com/EdenNaEden/videos/10154512554623679/ eden…