(ВИДЕО) Слушнете го најновиот хит на Елена Велевска насловен како „Најсилна“

Фолк-пејачката Елена Велевска деновиве го промовираше својот сингл кој ветува дека ќе биде голем хит.Песната го носи насловот „Најсилна“.Иако веќе влезе во петтата деценија, Велевска како мајка на три деца…

Елена Велевска со нов спот за песната “Погледниме За Крај”

Фолк пејачката Елена Велевска го промовираше спотот за нејзината новапесна насловена „Погледни ме за крај“. По многуте најави песната доби и екранизирана верзија, па сега публиката има можност да ја слуше,…