(ФОТО) Емили Ратајковски позира потполно гола пред породување

Манекенката Емили Ратајковски наскоро ќе стане мајка за првпат, а бременоста не ја спречи да продолжи да објавува голи фотографии. Таа позираше целосно гола истакнувајќи го трудничкиот стомак Манекенката Емили…

Емили Ратајковски бремена позираше целосно гола: вели дека се навикнува на „новото тело“

Американската манекенка од Полска, Емили Ратајковски (29) и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Бер Меклард (39), го очекуваат своето прво заедничко дете, а манекенката, која вчера ги објави среќните вести, сега…